Torsdag 19. oktober 2017

Vårt team

Teamet har en allsidig bakgrunn med mye kompetanse innen kjemiske og biokjemiske analyser og instrumentering. Vi ønsker å snakke med deg dersom du har spørsmål som du vil ha svar på, under finner du kontaktopplysninger til hver av oss!!

Salg:

xorjan
  Ørjan Espeseth
Salgsansvarlig
orjan.espeseth@matriks.no
815 32 560
97 55 38 12
 
xjonnyt
  Johnny Tran
Produktspesialist
johnny.tran@matriks.no
815 32 560
90 60 49 56
petter
  Petter Lassen
Produktspesialist
petter.lassen@matriks.no
815 32 560
47 28 98 00
 
xerik
  Erik Brodin
Produktspesialist
erik.brodin@matriks.no
815 32 560
92 42 22 07
even_net
  Even Kristian Østli
Produktspesialist
even.ostli@matriks.no
815 32 560
91 60 39 20
 
  Thor Lichtenthaler
Produktspesialist
thor.lichtenthaler@matriks.no
815 32 560
40 06 84 02


Forbruksvarer og tilbehør:
solvi
  Sølvi Holmefjord
Daglig leder/Produktspesialist
solvi.holmefjord@matriks.no
815 32 560
97 55 38 11
 
marianne_net
  Marianne Løfsgaard
Produktspesialist
marianne.lofsgaard@matriks.no
815 32 560
95 72 88 54


Support:
geir
  Elin Nærum Sauve
Supportsjef
elin.n.sauve@matriks.no
815 32 565
906 82 430
 
  Geir Skagestad
Konsulent
geir.skagestad@matriks.no
815 32 565
   
geir
  Bo Fritzell
Supportingeniør
bo.fritzell@matriks.no
815 32 565
   
 
geir
  Johnny Stang
Supportingeniør
johnny.stang@matriks.no
815 32 565
   
martin
  Martin Strand Andersen
Supportingeniør
martin.strand.andersen@matriks.no
815 32 565
   
 
marius
  Marius Gulbrandsen
Supportingeniør
marius.gulbrandsen@matriks.no
815 32 565
   
Hamid
  Hamid Samari
Supportingeniør
hamid.samari@matriks.no
815 32 565
   
 
_dsc7363
  Alexander Jenseg
Supportingeniør
alexander.jenseg@matriks.no
815 32 565
   
Henriette Leknes
  Henriette Leknes
Supportingeniør
henriette.leknes@matriks.no
815 32 565
   
 
  Jean Negru
Supportingeniør
jean.negru@matriks.no
815 32 565
   
 
  Erlend Strand
Supportingeniør
erlend.strand@matriks.no
815 32 565
   
 
  Marius Westgaard Erichsen
Supportingeniør
marius.w.erichsen@matriks.no
815 32 565
   
  Vegard Naustdal
Supportingeniør
vegard.naustdal@matriks.no
815 32 565
   
   


Administrasjon:
kirsti_net
  Kirsti Djupeng Levin
Salgs- og administrasjonskoordinator
kirsti.djupeng@matriks.no
815 32 560

995 06 837
 
Tone
  Tone Kjensteberg
Supportkoordinator/kontraktsansvarlig
tone.kjensteberg@matriks.no
815 32 565

938 79 314
  Caroline Bergström
Ordre/admin
caroline@matriks.no
815 32 560

978 53 563